Yhteystiedot

Rinotop Oy
Vaaksintie 2
05100 Röykkä
(09) 276 4670
info@rinotop.fi

Kysy meiltä lisätietoja

Myynti, tuotekehitys ja neuvonta

Petri Kurki
040 543 3043
petri.kurki@rinotop.fi

Janne Immonen
050 465 0633
janne.immonen@rinotop.fi

Raudoitustuotteet
Jari Starck
040 083 1725
jari.starck@rinotop.fi

Peilituote, laatu
Tuure Poussu
040 825 1733
tuure.poussu@rinotop.fi


Lisää yhteystietoja ja yhteydenottotapoja löydät Yhteystiedot -välilehdeltä

Uutiset

15.9.2021Avoin työpaikkaLue lisää »3.9.2018 9:00Rinotop Oy on tehnyt liiketoimintakaupan Peilituote Oy:n kanssaLue lisää »4.7.2018RINOTOP MUUTTAA 13.8. - 31.8.Lue lisää »

Yhteystiedot

Rinotop Oy
Vaaksintie 2
05100 Röykkä
puhelin (09) 276 4670
fax (09) 879 8027
info@rinotop.fi

Myynti



Petri Kurki

040 543 3043



Janne Immonen
toimitusjohtaja

050 465 0633

janne.immonen@rinotop.fi

Myynti - raudoitustuotteet



Jari Starck

040 083 1725

Myynti - peilituotteet, laatuasiat



Tuure Poussu

040 825 1733

tuure.poussu@rinotop.fi

Toimisto ja tilausten käsittely



Kirsi Parta

(09) 276 4670

toimisto@rinotop.fi

Tuotanto



Ronny Eklund

050 381 5101

ronny.eklund@rinotop.fi

Muotinvalmistus ja huollot, laserhitsaus



Keith Muhonen

0400 769 675

keith.muhonen@rinotop.fi

Hallinto


Kira Kerbs

myynti, markkinointi, hallinto, henkilöstö

050 534 7551



Meriia Kerbs-Georg
konsernijohtaja

(09) 276 4670

meriia.kerbs-georg@rinotop.fi