Yhteystiedot

Rinotop Oy
Vaaksintie 2
05100 Röykkä
(09) 276 4670
info@rinotop.fi

Kysy meiltä lisätietoja

Myynti, tuotekehitys ja neuvonta

Kaj Kerbs
(09) 2764 6711
0400 406 616
kaj.kerbs@rinotop.fi

Janne Immonen
(09) 2764 6712
050-465 0633
janne.immonen@rinotop.fi

Raudoitustuotteet
Panu Pyykkö
040 820 3055
panu.pyykko@rinotop.fi

Lisää yhteystietoja ja yhteydenottotapoja löydät Yhteystiedot -välilehdeltä

Uutiset

3.9.2018 9:00Rinotop Oy on tehnyt liiketoimintakaupan Peilituote Oy:n kanssaLue lisää »4.7.2018RINOTOP MUUTTAA 13.8. - 31.8.Lue lisää »31.5.2018Rinotopin uusista toimitiloista Nurmijärven uutisissaLue lisää »

Yhteystiedot

Rinotop Oy
Vaaksintie 2
05100 Röykkä

puhelin (09) 276 4670
fax (09) 879 8027
info@rinotop.fi

Myynti



Janne Immonen
toimitusjohtaja, myynti

050-465 0633

janne.immonen@rinotop.fi


Kira Kerbs
myynti, markkinointi, hallinto, henkilöstö

050-534 7551

kira.kerbs@rinotop.fi



Kaj Kerbs
tekninen johtaja

0400 406 616

kaj.kerbs@rinotop.fi



Panu Pyykkö
myyntipäällikkö, raudoitustuotteet

040 820 3055

panu.pyykko@rinotop.fi

Toimisto ja tilausten käsittely



Kirsi Parta

(09) 276 4670

toimisto@rinotop.fi

Tuotanto



Ronny Eklund

050-381 5101

ronny.eklund@rinotop.fi

Hallinto



Meriia Kerbs-Georg
konsernijohtaja

(09) 276 4670

meriia.kerbs-georg@rinotop.fi